O nas

Witaj!

Zapewne skoro się tu znalazłeś chcesz dowiedzieć się czegoś o autorkach bloga, na którym się znajdujesz. Mówienie o sobie przysparza problemów prawie każdemu, ale postaramy się jak najlepiej przybliżyć Ci obraz naszych osób. Zapraszamy do krótkiej lektury!

Zacznijmy od tego, kto prowadzi tego bloga?
W odpowiedzi nie kryje się żadna mroczna tajemnica ani materiał na pierwsze strony gazet-para zwykłych dziewczyn, które poświęcają bardzo dużo czasu na przykrycie korektorem cieni pod oczami po całonocnym czytaniu książek.

Jak powstał nasz blog?
Decyzja o założeniu bloga była w naszym przypadku bardzo spontaniczna. Wystarczył jeden entuzjastyczny okrzyk na wyjątkowo nudnej lekcji geografii ''hej, założmy bloga książkowego!'' i zanim się obejrzałyśmy siedziałyśmy przed monitorem w pokoju Laury dopasowując odpowiedni szablon. Książki towarzyszą nam przez całe życie, ale koniec końców nachodzi ochota na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami po lekturze z kimś więcej niż skromnym gronem czytających znajomych. Mamy ogromną nadzieję, iż tak się stanie!


Czego możesz się spodziewać będąc naszym czytelnikiem?
Rzetelnych, szczerych recenzji, które skłonią cię do otwierania się na kolejne, nowe książki oraz poznawania większego grona książkoholików! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! :)

Dołącz do książkowej strony mocy!

~Laura i Asia


PS Podziękowania dla Gabrieli, która wykonała prześliczną 'maskotkę' naszego bloga widoczną na naszym avatarze

1 komentarze :

Ameruja pisze...

Wydajecie się bardzo sympatycznymi osóbkami :D
Buziaki, Amelia
http://osobisty8ksiezyc.blogspot.com/

Prześlij komentarz

 

!

Wszystkie teksty na blogu są naszego autorstwa.
Zabraniamy kopiowania ich bez naszej zgody.
(na podstawie Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Blogroll

O nas

Dwie, młode pożeraczki książek spod Łodzi, których decyzja o założeniu wspólnego bloga wynika prawdopodobnie z nieleczonego ADHD, które dopadło je na pamiętnej, czwartkowej lekcji geografii.